Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak a je to tady 26. Července neboli příští čtvrtek se dočkáme dema na Heavenly Sword.O demu kromě data vydaní nevíme zatím nic,ale jakmile se k nám dostanou další informace o obsahu dema dáme vám hnetka vědět.


Buu Buu Cocoreccho! by LocoRoco tendle prazvláštní název nepatří k pokračovaní LocoRoco2 na psp ale k titulu který je určen pro ps3.Informací je poskromnu ale jisté jsou dvě věci a to že by se LocoRoco pro ps3 měl ovládat nakláněním siaxsisu(což dá rozum) a že se bude distribuovat digitálně přes PSN. Na konec dodám že hra je podle tvůrců hotova z 95 procent.


Čutalisti a obvzlaště ti virtuální pozorte!!!Během konaní Games Convention 2007(23.aš26.srpna)se nám v hratelné podobě představí Pro Evolution Soccer 2008.Samozřejmě že Pes2008 nebude jediní na stánku Konami ale návštěvníci budou mít možnost si vyzkoušet i jiné tituly například Silent Hill a Castlevaniji pro psp.


A na úplní závěr jsem si nechal další video z Resident Evil 5.Hoši z Capcomu nás nějak rozmazlují nejdřív celý rok nic a tet dvě videa za sebou. Tady je:
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář