Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozhovor s Hunkem!!Autor ResidentEvil webu.

27. 2. 2007
Náš další rozhovor je s Hunkem,autorem Resident Evil webu.V našem rozhovoru si přečtěte jak věci o jeho webu tak i pár informací o něm samotném.
1Představ se prosím čtenářům.
Zdravím čtenáře webu gameeye.Jsem Hunk a je mi 18 roků, studuji střední školu se zameřením na elektroniku 3. ročníkem.Mé zájmy : První a drué místo je na tom stejně, za prvé je to hraní her a za druhé je to bojové umění, ale rád hraji i florbal či v zimě hokej.
2Co tě přivedlo na myšlenku udělat web o sérii resident evilu?
No myšlenek bylo hodně, nejprve jsem si říkal, že by bylo dobré mít stránku o mé nejoblíbenější hře, ale jen na pc pro sebe, protože jsem moc neuměl pracovat s grafikou. Za nějaký ten rok jsem si řekl, že bych to mohl publikovat na netu a tak se povedlo.Je to tam!!!
Proč zrovna Resi? Hned na první pohled mě to zaujalo a jak jsem hrál stal se pro mě nejlepší adventůrou, střílečkou, ale i akční hrou ... prostě nejlepším Survivor Horrorem své doby i budoucnosti ....
3.Na tvých stránkách nejsou informace o RE4 jak je to možné >=) ?
To je pravda a vysvětlení je jednoduché.RE4 není na mýs stránkách,protože jsem se díval do katalogu v seznamu o hrách jestli existují nějaké aktuální weby o Resident Evilu a jediný aktuální jsem našel,a ten byl právě o resi4 a tak přišlo seznámení s adminkou, se kterou jsem se domlovil že si vymníme odkazy a ona bude dělat RE4 kdyžto já ostatní díly jako je RE0, RE1/R, RE2, RE3, RE:CVX .. o dalších dílem se domluvíme později...
4.Jaké hry ještě rád hraješ kromě resi série?
Kromě Resiho už nic !.... ne dělám si srandu ... je jich dost například Mortal Kombat ten jsem hrával jako malý, pak třeba Splinter Cell ... pro mě dost dobrá špionážní akcička, Medal of honor ...pro mě nej hra z druhé světové války, ale i o ostatních válek, protože se to tak všelijak prolíná, NFS ... bezesporu nejlepší auta, co si budem namlouvat ...
5.Co je protebe hraní?Koníček nebo jen příležitostné odreagovaní?
Koníček i odreagování je skoro to samé... rád si zahraji a při tom se i odereaguji např: od školy. Ale jen příležitostné to určitě není hraji docela dost, když je čas, ale ten jsi vždy udělám.
6.A zpátky k tvým webovkam.Na co se mužem těšit v nejbliší době na tvém webu?
To si moc nedovoluji odhadovat, ale určitě bych chtěl chci dodělat nejprve RE:R, RE:O a RE:CVX pak se pustím do RE2, za nějaký ten pátek do série pro playstation 2, ale měli by se tam objevit i přeba nějaké vzácné materiály, fanarty nebo třeba cosplye či více videí. Určitě je na co se těšit.
7.Ne jenom gamesa zabavi se člověk.Co posloucháš za musiku?Jaké filmy tě baví?
Muzika to je mi skoro jedno od každého něco ... ale líbí se mi Rock a Metal.Ale jako hry si muziku nevibírám, ale filmy to je něco jiného ty uptřednustňuji trochu více ... pro mě jsou na prvním místě horrory, pak válečné filmy a bojové filmy ... nemusím zase komedie.
8.Dozvěděl jsem se že děláš bojové umění.O jaký styl se teda zajímáš?Nebo je jich snad více?
Ano to jsi se dozvěděl správně, styl dělám Kung-fu : Hung Gar ... jen tak pro zajímavost ... tento styl má Reptile v Mortal Kobatu jako jeden ze dvou stylů boje... nejprve jsem chtěl Wing Chun, ale nevěděl jsem kde ho učí. Jinak jsem dělal i Aikido.
9.Kdo je tvůj vzor a v kolika letech si začal dělat bojová umění?
Můj vzor je byl a bude Bruce Lee to je pochopitelné ale i Jackie Chan. Začal jsem Aikidem asi v 8 letech to mi vydrželo tak 3-4 roky opravdu nevím... a tedka K-F, to dělám tedka 2 rokem a je to opravdu něco úplně jiného než ostatní styly boje jako Karate či Judu. Posílí to ducha i mysl popřípadě fyzickou kondici a sílu.
10.Jakou čiností si pročistístiš hlavu a zapomneneš na vše ostatní?
No nejvíce hraním nebo bojovým uměmím. Ale nejvíce když zapnu svůj GC a zahraji RE4 nebo něco jiného to se pak nemohu odtrhnout. :)
11.Poslední otázka bude konzolíh.Jaké herní mašinky vlastníš a kdy sis pořídil první?Jaké plánuješ do budoucna?
Vlastním GBC(GameBoyColour) který byl můj první to bylo někdy ve 12 letech... pak jsem na Vánoce dostal Nintendo GC, protože to byl můj sen,tedka nedávno Nintendo Wii ... a pokud RE5 nebude na Wii tak plánuji i PS3,každopádně uvidíme jak to vše dopadne.
Děkuji ti za rozhovor a na úplný konec bych se tě zeptal co vykážeš čtenářů gameeye a fanouškům tvých stránek?
Mylí čtenáři gameeye ... vím že na stránky přidávám trochu pomalu ale alespon je to kvalitní, podle mého názoru. Vím nemusí se vám to libit, každý má na to svůj názor.A i když něco zruším věřte a doufejte že to zase obnovím, jen mě to opravdu někdy naštve a jsem docela na dně. Ale jinak vše v pořádku tak vydržte, protože chci udělat nejrozsáhlejsí web o RE Sérii ... ikdyž mám třeba REZero: "hotové" není zcela .. určitě ještě mám pár ES v rukávu.... S pozdravem HUNK "Umbrella Special Force Unit"
Hunku alias Mr.Dead
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

vrať se pls

(Carlos Oliveira, 20. 3. 2008 11:10)

HUNKu jestli se sem někdy díváš a budeš číst tento vzkaz budu rád, jelikož jsem ti chtěl říct, že je mi líto jestli jsme tě na webu nějak naštvali, nebo tak. A všichni ( teda doufám že všichni ) chceme poprosit o tvůj návrat. Za mě a určitě i za Jill a Reva říkám, že nám moc chybíš...

HUNKu

(Jill Valentine>>Los Hadičos, 20. 3. 2008 11:09)

Pokud se sem někdy ještě chodíš HUNKu koukat tak prosím snažně tě moc prosím vrať se z5 na web...vždyť mi tam nemůžeme být bez admina..to nejde:(..je mi to líto že jsi odešel...

Jill